О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года №153 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 242
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №153 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объеме:
1)доходы – 156875,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 6549,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажа основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 150326,2 тысяч тенге
2) затраты – 162848,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Жаңарық ауылдық округінің "2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 242 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №153 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаңарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тисінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –156875,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6549,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 150326,2 мың теңге;
2) шығындар – 162848,6 мың теңге;
3)Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 5973,4тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5973,4тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 2 сентября 2024 года № 242
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №153
Бюджет сельского округа Жанарык на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 5973,4мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5973,4мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын."
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы маслихатының
2024 жылғы 2 қыркүйектегі
№242 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№153 шешіміне 1- қосымша
Жаңарық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР