О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №158 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 247
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №158 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожакент на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2024 год в следующем обьеме:
1) доходы – 193 104,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 14 393,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 377 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 178 309,3 тысяч тенге;
2) затраты – 202 196,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Қожакент ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 247 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қожакент ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №158 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожакент ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 193 104,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 393,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 377 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 178 309,3 мың теңге;
2) шығындар – 202 196,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -9 091,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-9 091,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркинбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 2 сентября 2024 года №247
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №158
Бюджет сельского округа Кожакент на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 091,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 091,5 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 2 қыркүйектегі
№247 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№158 шешіміне 1 қосымша
Қожакент ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР