О внесение изменений в решение маслихата Жанакорганского района №163 от 29 декабря 2023 года "О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 251
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района №163 от 29 декабря 2023 года "О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кыркенсе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 150723,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8628 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 619 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1567 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139909,4 тысяч тенге;
2) затраты – 160615,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Қыркеңсе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 251 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қыркеңсе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №163 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Қыркеңсе ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 150723,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8628 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 619 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1567 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 139909,4 мың теңге;
2) шығындар – 160615,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -9892,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –9892,4 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настояшему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года .
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 2 сентября 2024 года №163
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №163
Бюджет сельского округа Кыркенсе на 2024 год
Категория
Сомасы, мың теңге
Класс
Подкласс
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9892,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9892,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі .
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 2 қыркүйектегі
№251 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№163 шешіміне 1 қосымша
Қыркеңсе ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер