О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №164 "О бюджете сельского округа Манап на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 252
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 164 "О бюджете сельского округа Манап на 2024-2026 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Манап на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы –101 852 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 049 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 99 761 тысяч тенге;
2) затраты – 102 607,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
дефицит (профицит) бюджета – - 755,9 тысяч тенге;

"Манап ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі №252 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Манап ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №164 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Манап ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 852 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 049 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –99 761 мың теңге;
2) шығындар – 102 607,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -755,9 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 755,9 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакоорганского района
от 2 сентября 2024 года 252
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 2 сентября 2023 года №164
Бюджет сельского округа Манап на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 755,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 2 қыркүйектегі
№252 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№164 шешіміне 1-қосымша
Манап ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР