О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 155 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2024-2026 годы"
Решение от 25.11.2024 №283, Маслихат Жанакорганского района
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 155 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 78840,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3950,0 тысяч тенге;решение
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 74890,5 тысяч тенге;
2) затраты –82259,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

Қаратөбе ауылдық округінің "2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылдың 29 желтоқсандағы №155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы №283 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қаратөбе ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 29 желтоқсандағы №155 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Қаратөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 78840,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3950,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –74890,5 мың теңге;
2) шығындар –82259,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
Бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -3419,0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3419,0 тыс.тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2`. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №283
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №155
Бюджет сельского округа Каратобе на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3419,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –3419,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№283 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№155 шешіміне 1 қосымша
Қаратөбе ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР