О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №160 "О бюджете сельского округа Косуйенки на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 286
Маслихат Жанакорганского района маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №160 "О бюджете сельского округа Косуйенки на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косуйенки на 2024-2026 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 68 851,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 285,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 66 566,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 214,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

"Қосүйеңкі ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №160 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 286 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қосүйеңкі ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №160 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қосүйеңкі ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 68 851,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 285,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 66 566,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 214,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -363,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 363,1 тысяч тенге.".
приложение 1 к указоного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жарқынбек
приложение 1к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года № 286
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского районна
от 29 декабря 2023 года №160
Бюджет сельского округа Косуйенки на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -363,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –363,1 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 286 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 160 шешіміне 1-қосымша
Қосүйеңкі ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР