О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 77 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение от 15.05.2024 №103, Маслихат Сырдарьинского района
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 77 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1483645,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 68915 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4579,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1410125,4 тысяч тенге;
2) затраты – 1504110,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20465,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20465,4 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 20465,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 110245 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7302 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 373 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102570 тысяч тенге;
2) затраты – 110535,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 290,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 290,9 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 290,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шешім 15.05.2024 №103, Сырдария ауданының мәслихаты
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №77 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1483645,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 68915 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4579,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1410125,4 мың теңге;
2) шығындар – 1504110,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20465,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20465,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20465,4 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айдарлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110245 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 373 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 102570 мың теңге;
2) шығындар – 110535,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 290,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 290,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 290,9 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты – 146387,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 242,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242,7 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 242,7 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

2) шығындар – 146387,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 242,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 242,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 242,7 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.