О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 77 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение от 21.10.2024 №140, Маслихат Сырдарьинского района
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 77 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1679498,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 89472,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4615,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 182 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1585228,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1699963,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20465,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20465,4 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 20465,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 114506,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8863,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 573 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105070 тысяч тенге;
2) затраты – 114797,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 290,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 290,9 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 290,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Сырдария аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қазандағы №140 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 77 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1679498,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 89472,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4615,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 182 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1585228,7 мың теңге;
2) шығындар – 1699963,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20465,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20465,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20465,4 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айдарлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114506,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8863,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 573 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 105070 мың теңге;
2) шығындар – 114797,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 290,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 290,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 290,9 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 242,6 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 21 октября 2024 года № 140
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 77
Бюджет поселка Теренозек на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 242,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихатының төрағасы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2024 жылғы 21 қазандағы
№ 140 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 77 шешіміне 1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы