О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 77 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2024 - 2026 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 17 декабря 2024 года № 156
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 77 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1688283,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 96063,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4637,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 182 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1587400,4 тысяч тенге;
2) затраты – 1708748,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20465,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20465,4 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 20465,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 179817,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19971 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 159576,2 тысяч тенге;
2) затраты – 180215,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 398,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 398,4 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 398,4 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Жетиколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 желтоқсандағы № 156 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 77 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1688283,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 96063,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4637,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 182 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1587400,4 мың теңге;
2) шығындар – 1708748,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20465,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20465,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20465,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179817,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19971 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 270 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 159576,2 мың теңге;
2) шығындар – 180215,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 398,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 398,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 398,4 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Жетікөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 87833,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2392 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85364,8 тысяч тенге;
2) затраты – 87862 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 28,2 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Наги Ильясов на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 170464 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6186 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 560 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163718 тысяч тенге;
2) затраты – 170841 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 377 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 377 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 377 тысяч тенге.".

1) кірістер – 87833,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2392 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 85364,8 мың теңге;
2) шығындар – 87862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28,2 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Нағи Ілиясов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170464 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 560 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 163718 мың теңге;
2) шығындар – 170841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 377 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 377 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 377 мың теңге.".

Приложения 1, 7, 19, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 17 декабря 2024 года № 156
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 77
Бюджет поселка Теренозек на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Аталған шешімнің 1, 7, 19, 31 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихатының төрағасы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2024 жылғы 17 желтоқсандағы
№ 156 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 77 шешіміне 1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы