О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Когалыколь Сырдарьинского района Кызылординской области от 11 сентября 2024 года № 18
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года, аким сельского округа Когалыколь РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Водозаборная в сельском округе Когалыколь на улицу Кыш кала.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б.Ракимбеков

Көшені қайта атауын өзгерту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Қоғалыкөл ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 18 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қоғалыкөл ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Қоғалыкөл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоғалыкөл ауылындағы Водозаборная көшесі Қыш қала көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық оругі әкімі Б.Ракимбеков