О бюджете сельского округа Байгекум на 2025-2027 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 25/6
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Байгекум на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 224 593 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 960 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 220 633 тысяч тенге;
2) затраты – 224 593 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.

Бәйгеқұм ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/6 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйгеқұм ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 224 593 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 960 мың теңге;
трансферттер түсімі – 220 633 мың теңге;
2) шығындар – 224 593 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0.

2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Байгекум на 2025 год в сумме 100 624 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "26" декабря 2024 года № 25/6
Бюджет сельского округа Байгекум на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

2. 2025 жылға аудандық бюджеттен Бәйгеқұм ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 100 624 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 25/6 шешіміне 1-қосымша
Бәйгеқұм ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер