О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/15 "О бюджете сельского округа Кердели на 2024-2026 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 марта 2024 года № 14/15
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/15 "О бюджете сельского округа Кердели на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кердели на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 202,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 888 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 314,9 тысяч тенге;
2) затраты – 95 690,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 487,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 487,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 487,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Керделі ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 14/15 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Керделі ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/15 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Керделі ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 202,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 888 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 314,9 мың теңге;
2) шығындар – 95 690,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 487,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 487,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 487,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.