О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/2 "О бюджете поселка Шиели на 2024-2026 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 25/29
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/2 "О бюджете поселка Шиели на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шиели на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 033 285,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 438 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 594 185,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3 037 849,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 564,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 564,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"Шиелі кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/29 шешiмi
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шиелі кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шиелі кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 033 285,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 438 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 594 185,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 037 849,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -4 564,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 564,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.

используемые остатки бюджетных средств – 4 564,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года № 25/29
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года № 11/2
Бюджет поселка Шиели на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 4 564,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/29 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 11/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы