О присвоении наименовании безымянным улицам села Байсын сельского округа Жанатурмыс
Решение акима сельского округа Жанатурмыс Шиелийского района Кызылординской области от 26 января 2024 года № 219
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Кызылординской области от 21 декабря 2023 года и с учетом мнения жителей села Байсын РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Байсын сельского округа Жанатурмыс следующие наименования:
безымянной улице улица Елеупан Жұмабаев;
безымянной улице улица Амирше Оспанкулов;
безымянной улице улица Салтай Тобағабылов;
безымянной улице улица Сейхұн;
безымянной улице улица Ақмешіт.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жанатурмыс Б. Шакиртаев

Жаңатұрмыс ауылдық округі Байсын ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 219 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қызылорда облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Байсын ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңатұрмыс ауылдық округі Байсын ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне Елеупан Жұмабаев көшесі;
атауы жоқ көшесіне Амирше Оспанкулов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Салтай Тобағабылов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Сейхұн көшесі;
атауы жоқ көшесіне Ақмешіт көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімі Б. Шәкіртаев