О присвоении наименования центральной улице села Ш.Кодаманова сельского округа Туран
Решение акима сельского округа Туран Шиелийского района Кызылординской области от 25 января 2024 года № 135
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Ш.Кодаманова и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года РЕШИЛ:
1. Присвоить центральной улице в селе Ш.Кодаманова сельского округа Туран наименование Ибаділда Раисов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Туран Б.Баймаганбетов

Тұран ауылдық округі Ш.Қодаманов ауылының орталық көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Тұран ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 135 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ш.Қодаманов ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тұран ауылдық округі Ш.Қодаманов ауылындағы орталық көшеге Ибаділда Раисовтың атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тұран ауылдық округінің әкімі Б.Баймағанбетов