О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/100 "О бюджете села Тенге на 2024 - 2026 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 21 октября 2024 года № 21/167
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О бюджете села Тенге на 2024 - 2026 годы" от 28 декабря 2023 года №12/100 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 495 455,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 141 549, 4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 316, 6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 587,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 349 002,0 тысячи тенге;
2) затраты – 499 754, 0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 299, 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 299, 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 299, 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/100 "2024 - 2026 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 21 қазандағы № 21/167 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 – 2026 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №12/100 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 495 455,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 141 549,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 316,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 587,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 349 002,0 мың теңге;
2) шығындар – 499 754,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 299, 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
4 299,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 299,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: