О бюджете села Тажен на 2025 – 2027 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2024 года № 25/193
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 25 декабря 2024 года №24/182 "О районном бюджете на 2025-2027 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тажен на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 077,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 527,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 176,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 79 374,5 тысячи тенге;
2) затраты – 80 077,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2025 - 2027 жылдарға арналған Тәжен ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/193 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі-осы шешімнің 4 - тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №24/182 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тәжен ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 80 077,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 527,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 176,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 79 374,5 мың теңге;
2) шығындар – 80 077,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Тажен на 2025 год выделена субвенция в сумме 26 145,0 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов бюджета села Тажен на 2025 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата       А.Бораш
Приложение 1 к решению
Бейнеуского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года №25/193
Бюджет села Тажен на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Аудандық бюджеттен 2025 жылға Тәжен ауылының бюджетіне 26 145,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған Тәжен ауылы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі бекітілсін.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№25/193 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Тәжен ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы