О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 10/89 "О районном бюджете на 2024 - 2026 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 19 апреля 2024 года № 14/111
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 10/89 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложению 1 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 435 856,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 423 610,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 171,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 86 379,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 896 696,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 383 350,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 348 112,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 472 576,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 124 464,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 295 606,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 1 295 606,5 тысяч тенге;
поступление займов – 472 576,0 тысяч тенге;
погашение займов – 125 483,1 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 948 513,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 947 045,6 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 64 728,7 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 78 319,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 155 164,6 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 134 466,1 тысяч тенге;
села Курык – 268 546,0 тысячи тенге;
села Мунайшы – 129 350,9 тысяч тенге;

Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/89 "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 14/111 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/89 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 435 856,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 423 610,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 29 171,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 86 379,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 896 696,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 383 350,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 348 112,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 472 576,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 124 464,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 295 606,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану ) – 1 295 606,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 472 576,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 125 483,1 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 948 513,6 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 947 045,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 64 728,7 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 78 319,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 155 164,6 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 134 466,1 мың теңге;
Құрық ауылы – 268 546,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 129 350,9 мың теңге;

села Сенек – 116 470,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата района в сумме 100 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Ж. Калаубай
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от "19" апреля 2024 года № 14/111
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 10/89
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1. Доходы

Сенек ауылы – 116 470,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аудан әкімдігінің резерві 100 000,0 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2024 жылғы "19" сәуірдегі
№ 14/111 шешіміне 1-қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 10/89 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1.Кірістер