О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 04 января 2024 года № 12/98 "О бюджете сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 30 апреля 2024 года № 15/120
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы" от 04 января 2024 года № 12/98 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 213 036,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 264 784,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 152,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 947 100,6 тысячи тенге;
2) затраты – 1 234 517,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0,0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 480,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (
использование профицита) бюджета – 21 480,4 тысячи тенге;
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 21 480,4 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 947 045,6 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 64 728,7 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 78 319,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 155 164,6 тысячи тенге;
сельского округа Куланды – 134 466,1 тысячи тенге;
села Курык – 268 546,0 тысяч тенге;

Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы № 12/98 "2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 15/120 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы №12/98 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 213 036,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 264 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 152,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 947 100,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 234 517,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 480,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 21 480,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 21 480,4 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 947 045,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 64 728,7 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 78 319,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 155 164,6 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 134 466,1 мың теңге;
Құрық ауылы – 268 546,0 мың теңге;