О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 92 "О городском бюджете города Рудного на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 17 мая 2024 года № 134
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 92 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 969 480,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 430 244,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 65 668,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 130 744,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 342 824,1 тысячи тенге;
2) затраты – 46 039 176,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -81 043,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 791 417,3 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 780 070,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 780 070,6 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа на 2024 год в сумме 382 900,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 92 "Рудный қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 134 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 92 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 969 480,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 430 244,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 65 668,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 130 744,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 342 824,1 мың теңге;
2) шығындар – 46 039 176,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 81 043,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8 791 417,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 780 070,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 780 070,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған жергілікті атқарушы орган резервінің мөлшері 382 900,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
203 682,7
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
21 798,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
288 660,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
573 336,4
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
625 355,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
160 060,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
326 297,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
326 297,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
167 019,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 512,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
128 094,1
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
26 342,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 330,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 927 023,4
1
Жилищное хозяйство
4 296 514,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
304 231,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
111 146,0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
193 085,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 489 004,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 197 778,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
291 226,6
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
2 503 278,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
86 928,4

007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
203 682,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
21 798,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
288 660,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
573 336,4
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
625 355,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
160 060,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
326 297,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
326 297,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
167 019,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 512,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
128 094,1
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
26 342,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 330,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 927 023,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 296 514,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
304 231,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
111 146,0
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
193 085,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 489 004,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 197 778,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
291 226,6
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
2 503 278,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 928,4