О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 65 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21 февраля 2024 года № 74
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 65 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 292 278,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 832,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 495,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 267 851,0 тысяч тенге;
2) затраты – 298 278,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 000,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6000,0 тысяч тенге.";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 785,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 182,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 560,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 922,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 137,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137,3 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 208,0 тысяч тенге, в том числе по:

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 65 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2024 жылғы 21 ақпандағы № 74 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 65 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 292 278,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 832,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 495,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 267 851,0 мың теңге;
2) шығындар – 298 278,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6000,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6000,6 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Байғабыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 785,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 43,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 560,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 922,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 137,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137,3 мың теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 208,0 мың теңге, оның iшiнде:

1) доходы – 65 977,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 814,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 163,0 тысяч тенге;
2) затраты – 67 641,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 664,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1664,0 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Уштогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 707,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 980,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 727,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 813,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 106,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 106,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 10, 16, 19, 22, 25 и 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Амангельдинского района"
_______________________________ М.С. Сакетов
"21" февраля 2024 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "21" февраля 2024 года
№ 74
Приложение 1
к решению маслихата

1) кірістер – 65 977,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 814,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 62 163,0 мың теңге;
2) шығындар – 67 641,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 664,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 664,0 мың теңге.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Үштоғай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 707,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 980,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 727,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 813,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 106,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 106,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 10, 16, 19, 22, 25 және 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________ М.С. Сакетов
"21" ақпан 2024 жыл
Мәслихаттың
2024 жылғы "21" ақпандағы
№ 74 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың