О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 65 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 августа 2024 года № 99
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 65 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 324 609,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 832,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 495,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 300 182,3 тысяч тенге;
2) затраты – 330 609,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 000,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6000,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 160,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 595,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 72 857,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 697,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 697,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Аксай на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 789,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 955,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 65 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 99 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 65 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 324 609,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 832,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 495,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 300 182,3 мың теңге;
2) шығындар – 330 609,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6000,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6000,6 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 160,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 595,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 62 565,0 мың теңге;
2) шығындар – 72 857,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 697,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 697,9 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ақсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 789,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 955,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 16 834,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 789,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Кумкешуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 431,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 314,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 102,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 658,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 227,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 227,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Тастинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 787,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 152,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 242,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 393,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 272,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 485,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 485,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 19, и 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
_______________ М.С. Сакетов
"08" августа 2024 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "08" августа 2024 года
№ 99
Приложение 1
к решению маслихата

трансферттер түсімі бойынша – 16 834,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 789,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Құмкешу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 431,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 314,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 102,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 658,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 227,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 227,0 мың теңге.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Тасты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 787,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 242,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 393,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 272,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 485,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 485,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 19 және 22 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ М.С. Сакетов
"08" тамыз 2024 жыл
Мәслихаттың
2024 жылғы "08" тамыздағы
№ 99 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың