О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 65 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 13 ноября 2024 года № 116
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 65 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 328 667,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 669,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 950,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 299 040,3 тысяч тенге;
2) затраты – 334 667,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 000,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6000,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 773,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 595,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 61 178,0 тысяч тенге;
2) затраты – 71 470,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 697,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 697,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Аксай на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 939,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 105,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 65 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 қарашадағы № 116 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 65 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 328 667,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 669,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 299 040,3 мың теңге;
2) шығындар – 334 667,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6000,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6000,6 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 773,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 595,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 61 178,0 мың теңге;
2) шығындар – 71 470,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 697,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 697,7 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ақсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 939,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 105,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

1) доходы – 66 364,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 531,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 60 787,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68 028,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 664,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1664,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата Н. Альмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Амангельдинского района"
_______________________________ М.С. Сакетов
"13" ноября 2024 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "13" ноября 2024 года
№ 116
Приложение 1
к решению маслихата

1) кірістер – 66 364,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 531,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 60 787,0 мың теңге;
2) шығындар – 68 028,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 664,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 664,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Н. Әлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ М.С. Сакетов
"13" қараша 2024 жыл
Мәслихаттың
2024 жылғы "13" қарашадағы
№ 116 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың