О внесении изменения в постановление акимата Амангельдинского района от 29 января 2018 года № 10 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 15 августа 2024 года № 142
Акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Амангельдинского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 29 января 2018 года № 10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7531) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда:
1) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 25, в размере 57 (пятьдесят семь) тенге 52 (пятьдесят две) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
2) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 21, в размере 77 (семьдесят семь) тенге 4 (четыре) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
3) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 19, в размере 73 (семьдесять три) тенге 57 (пятьдесят семь) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
4) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 17, в размере 87 (восемьдесять семь) тенге 64 (шестьдесят четыре) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
5) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица М. Маметовой дом № 23, в размере 108 (сто восемь) тенге 21 (двадцать один) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
6) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 46 квартира 5, в размере 83 (восемьдесять три) тенге 73 (семьдесять три) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
7) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 46 квартира 7, в размере 83 (восемьдесять три) тенге 73 (семьдесять три) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
8) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Б. Майлина дом № 46 квартира 8, в размере 83 (восемьдесять три) тенге 73 (семьдесять три) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
9) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Божманова дом № 10 квартира 2, в размере 65 (шестьдесят пять) тенге 13 (тринадцат) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц;
10) по адресу: Амангельдинский район село Амангельды улица Торгай дом № 6, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 49 (сорок девять) тиын за 1 (один) квадратный метр общей площади в месяц.".

"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Амангелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 15 тамыздағы № 142 қаулысы
Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 10 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7531 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері:
1) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 25 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 57 (елу жеті) теңге 52 (елу екі) тиын мөлшерінде;
2) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі, № 21 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 77 (жетпіс жеті) теңге 4 (төрт) тиын мөлшерінде;
3) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М. Маметова көшесі № 19 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 73 (жетпіс үш) теңге 57 (елу жеті) тиын мөлшерінде;
4) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М. Маметова көшесі № 17 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 87 (сексен жеті) теңге 64 (алпыс төрт) тиын мөлшерінде;
5) Амангелді ауданы Амангелді ауылы М.Маметова көшесі № 23 үй, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 108 (жүз сегіз) теңге 21 (жиырма бір) тиын мөлшерінде;
6) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 46 үй 5-пәтер, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге 73 (жетпіс үш) тиын мөлшерінде;
7) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 46 үй 7-пәтер, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге 73 (жетпіс үш) тиын мөлшерінде;
8) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Б. Майлин көшесі № 46 үй 8-пәтер, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге 73 (жетпіс үш) тиын мөлшерінде;
9) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Божманов көшесі № 10 үй 2-пәтер, мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 65 (алпыс үш) теңге 13 (он үш) тиын мөлшерінде;
10) Амангелді ауданы Амангелді ауылы Торғай көшесі № 6 үй мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 49 (қырық тоғыз) тиын мөлшерінде белгіленсін.".

2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства Юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативно правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Амангельдинского района С. Ганиев

2. "Амангелді ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының қол қойылған күнінен бастап бес күн ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша филиалы "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына ресми жариялау үшін қазақ және орыс тілдерінде көшірмесін жолдауды және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізуді;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданы әкімінің міндетін атқарушы С. Ғаниев