О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2023 года № 118 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 января 2024 года № 143
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 118 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 882 041,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 287 862,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 28 558,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 692,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 562 929,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 642 281,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 134 295,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 232 596,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 98 301,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 261 821,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 156 356,5,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 156 356,5 тысяч тенге.
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Әулиекөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 118 "Әулиекөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 143 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 118 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Әулиекөл ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 882 041,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 287 862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28 558,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 692,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 562 929,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 642 281,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 134 295,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 232 596,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 98 301,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 261 821,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 156 356,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 156 356,5 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

501630,0
1
Социальное обеспечение
146000,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
146000,0
2
Социальная помощь
250696,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
250696,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60661,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6646,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
102838,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
80051,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
104934,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104934,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69079,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
34555,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29922,0
1
Жилищное хозяйство
6850,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6850,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6850,0
2
Коммунальное хозяйство
16572,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
412,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
412,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16160,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
16160,0
3
Благоустройство населенных пунктов
6500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6500,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах

501630,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
146000,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
146000,0
2
Әлеуметтік көмек
250696,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
250696,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60661,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6646,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
102838,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
80051,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
104934,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104934,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69079,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
34555,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29922,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6850,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
6850,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6850,0
2
Коммуналдық шаруашылық
16572,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
412,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
412,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
16160,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
16160,0
3
Елді- мекендерді көркейту
6500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6500,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру