О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 124 "О бюджете села Аулиеколь Аулиекольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 18 декабря 2024 года № 239
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Аулиеколь Аулиекольского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 124 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 502 047,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 119 595,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 358,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 069,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 380 025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 507 722,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 675,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 675,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 124 "Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 239 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 124 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 502 047,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 119 595,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 358,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 069,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 380 025,0 мың теңге;
2) шығындар – 507 722,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 675,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 675,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.