О бюджете села Аулиеколь Аулиекольского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 261
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 759 927,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –129 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 207,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 853,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 629 292,0 тысячи тенге;
2) затраты – 759 927,0 тысяч тенге;

Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 261 шешімі
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 759 927,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –129 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 207,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 853,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 629 292,0 мың теңге;
2) шығындар – 759 927,0 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2024 года
№ 261
Бюджет села Аулиеколь Аулиекольского района на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 261 шешіміне
1-қосымша
Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер