О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 104 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 15 марта 2024 года № 134. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 104 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 763 466,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 282 013,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 135,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 920,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 473 398,7 тысяч тенге;
2) затраты – 822 546,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59 079,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 079,6 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 6 исключить;
пункт 6 дополнить подпунктами 4), 5), 6), 7) следующего содержания:
"4) работы по текущему ремонту тротуара по улице Аксулу Акын от 6 микрорайона 19 дома до улицы Ахмета Байтурсинова;
5) работы по укладке тротуара по улице Ибрая Алтынсарина в границах от 11 микрорайона 3 дома до улицы Ахмета Байтурсинова;
6) текущий ремонт тротуара по улице Ибрая Алтынсарина в границах от детского сада "Юбилейный" до средней школы № 2;
7) разработка проекта рекультивации техногенного минерального образования "Иловая гора" города Житикара.";
подпункты 2), 3), 4), 10), 12), 13), 14), 15) пункта 7 исключить;
пункт 7 дополнить подпунктами 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32) следующего содержания:
"19) услуги доступа видеопотока для получения изображения для мини-ЦОУ с подключением новых видеокамер наблюдения на дворовых территориях микрорайонов города;
20) текущий ремонт внутриквартального проезда в 4 микрорайоне, вдоль домов 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9 с выездом на улицу В.И. Ленина
21) текущий ремонт внутриквартального проезда в 4 микрорайоне, вдоль домов 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26 с выездом на улицы Шокана Уалиханова и Хажыкея Жакупова;

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 134 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған Жітіқара қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 763 466,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 282 013,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3 135,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 4 920,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 473 398,7 мың теңге;
2) шығындар – 822 546,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59 079,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 079,6 мың теңге".
6 - тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
6 тармақ мынадай мазмұндағы 4), 5), 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) Ақсұлу Ақын көшесі бойындағы 6 шағын ауданының 19 үйінен Ахмета Байтурсинова көшесіне дейінгі тротуарды ағымдағы жөндеу жұмыстары;
5) Ибрая Алтынсарина көшесі бойындығы 11 шағын ауданы 3 үйінен Ахмета Байтурсинова көшесіне дейінгі шекарада тротуар төсеу жұмыстары;
6) "Юбилейный" балабақшасынан № 2 орта мектепке дейінгі шекарадағы Ибрая Алтынсарина көшесіндегі тротуарды ағымдағы жөндеу;
7) Жітіқара қаласының "Иловая гора" техногендік минералдық төзілімдер қайта өңдеу жобасын әзірлеу.";
7 - тармақтың 2), 3), 4), 10), 12), 13), 14), 15) тармақшалары алынып тасталсын;
7 - тармақ мынадай мазмұндағы 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32) тармақшалармен толықтырылсын:
"19) қаланың шағын аудандарының аула аумақтарында жаңа бақылау бейнекамераларын қосумен шағын ЖБО үшін кескін алу үшін бейне ағынына қол жеткізу қызметтері;
20) В.И. Ленина көшесіне шығатын 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9 үйлердің бойындағы 4 шағын аудандағы орамішілік өткел жолды ағымдағы жөндеу
21) Шокана Уалиханова пен Хажыкея Жакупова көшелеріне шығатын 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлердің бойындағы 4 шағын аудандағы орамішілік өткел жолды ағымдағы жөндеу;

22) текущий ремонт внутриквартального проезда в 5В микрорайоне вдоль домов 1, 2, 3, 4, 5, 6 с выездом на улицу Шокана Уалиханова;
23) текущий ремонт внутриквартального проезда в 7 микрорайоне, вдоль домов 15, 16, 17, 18, 58, с выездом на улицу Хажыкея Жакупова;
24) текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне вдоль домов № 1а, 13, 14, 15 с выездом на улицу Ибрая Алтынсарина;
25) работы по благоустройству парковки по улице Аксулу Акын в районе ДК "Асбест";
26) работы по текущему ремонту тротуара по улице Новая;
27) работы по текущему ремонту тротуара в 6 микрорайоне сзади дома № 6;
28) Оплата услуг лиц участвующих в молодежных трудовых отрядов "Жасыл ел";
29) услуги по водоснабжению для заполнения озера на территории центрального сквера города Житикары;
30) текущий ремонт автомобильной дороги по улице Жибек жолы, в границах от улицы В.И. Ленина до заезда на микрорайон Желтоксан;
31) текущий ремонт подъездного пути к зданию ТРЦ Азия;
32) работы по содержанию дорог города Житикары (профилировка).";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

22) Шокана Уалиханова көшесіне шығатын 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлердің бойындағы 5В шағын аудандағы орамішілік өткел жолды ағымдағы жөндеу;
23) Хажыкея Жакупова көшесіне шығатын 15, 16, 17, 18, 58 үйлердің бойындағы 7 шағын аудандағы орамішілік өткел жолды ағымдағы жөндеу;
24) Ибрая Алтынсарина көшесіне шығатын № 1а, 13, 14, 15 үйлердің бойындағы 11 шағын аудандағы орамішілік өткел жолды ағымдағы жөндеу;
25) "Асбест" МҮ ауданындағы Ақсұлу Ақын көшесіндегі автотұрақты абаттандыру жұмыстары;
26) Новая көшесіндегі тротуарды ағымдағы жөндеу жұмыстары;
27) № 6 үйдің артындағы 6 шағын аудандағы тротуарды ағымдағы жөндеу жұмыстары;
28) "Жасыл ел" жастар еңбек жасақтарына қатысатын тұлғалардың қызметтеріне ақы төлеу;
29) Жітіқара қаласының орталық скверінің аумағындағы көлді толтыру үшін сумен жабдықтау жөніндегі қызметтер;
30) Жібек жолы көшесіндегі, В.И. Ленина көшесінен Желтоқсан шағын ауданына кіріске дейінгі шекаралардағы автомобиль жолын ағымдағы жөндеу;
31) Азия СОО ғимаратына кірме жолды ағымдағы жөндеу;
32) Жітіқара қаласының жолдарын күтіп ұстау бойынша жұмыстар (профильдеу).";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.