О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 104 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 июня 2024 года № 173. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 104 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 830 485,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 332 013,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 135,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 920,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 490 417,5 тысяч тенге;
2) затраты – 889 565,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59 079,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 079,6 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 8), 9) следующего содержания:
"8) средний ремонт внутриквартального проезда в 5В микрорайоне вдоль домов 143,144,145 с выездом на улицу Шокана Уалиханова в г. Житикара, Житикаринского района, Костанайской области;
9) средний ремонт улицы Кендала (0,722 км) в границах от улицы Уалиханова до улицы Ищанова в г. Житикара Житикаринского района, Костанайской области.";
подпункты 16), 18), 25), 30) пункта 7 исключить;
пункт 7 дополнить подпунктами 33), 34), 35), 36), 37), 38), 39), 40), 41) следующего содержания:
"33) возмещение прочих текущих расходов;
34) услуги по текущему содержанию мест общего пользования города Житикары;
35) санитарную очистку ливневых колодцев, арыков, канализаций;
36) текущий ремонт арыков на территории города Житикара;
37) работы по изготовлению и установке урн по городу Житикара;
38) летнее содержание дорог города Житикара;
39) работы по текущему ремонту бордюр на территории города Житикара;
40) разработку технической документации на средний ремонт внутриквартальных и автомобильных дорог города Житикара;
41) экспертизу качества работ и материалов по среднему ремонту участков автомобильных дорог.";

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 12 маусымдағы № 173 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған Жітіқара қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 830 485,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 332 013,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша -3 135,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 4 920,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 490 417,5 мың теңге;
2) шығындар – 889 565,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59 079,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 079,6 мың теңге.";
6 - тармақ мынадай мазмұндағы 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласында, Шокана Уалиханова көшесіне шығумен 5В шағын ауданында 143,144,145 үйлердің бойындағы кварталішілік жолды орташа жөндеуге;
9) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы Жітіқара қаласында Уалиханова көшесінен Ищанова көщесіне дейінгі шекараларда Кеңдала көшесін (0,722 км) орташа жөндеуге.";
7-тармақтың 16), 18), 25), 30) тармақшалары алынып тасталсын;
7- тармақ мынадай мазмұндағы 33), 34), 35), 36), 37), 38), 39), 40), 41) тармақшалармен толықтырылсын:
"33) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге;
34) Жітіқара қаласының ортақ пайдаланылатын орындарын ағымдағы күтіп ұстау жөніндегі қызметтерге;
35) нөсер құдықтарын, арықтарды, кәріздерді санитарлық тазартуға;
36) Жітіқара қаласының аумағында арықтарды ағымдағы жөндеуге;
37) Жітіқара қаласы бойынша урналарды дайындау және орнату жұмыстарына;
38) Жітіқара қаласының жолдарын жазғы күтіп ұстауға;
39) Жітіқара қаласының аумағындағы жолжиектерді ағымдағы жөндеу жұмыстарына;
40) Жітіқара қаласының кварталішілік және автомобиль жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттама әзірлеуге;
41) автомобиль жолдарының учаскелерін орташа жөндеу бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптамаға.";