О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 107 "О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 июля 2024 года № 194. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 107 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Милютинка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 129 970,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 865,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 641,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 127 464,7 тысячи тенге;
2) затраты – 131 176,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 205,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 205,8 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 3), 4) следующего содержания:
"3) землеустроительные и земельно-кадастровые работы;
4) средний ремонт улицы Степная (2,04 км) в с. Милютинка, Житикаринского района Костанайской области.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 "Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 194 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 "Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Милютин ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 970,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 865,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 641,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 127 464,7 мың теңге;
2) шығындар – 131 176,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 205,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 205,8 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 3), 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) жерге орналастыру және жер-кадастрлық жұмыстары;
4) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылындағы Степная көшесін (2,04 км) орташа жөндеу.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.