О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 134 "О бюджете Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 2 августа 2024 года № 216
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2024 - 2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 134 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2024 - 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65414,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6056,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 59358,0 тысяч тенге;
2) затраты – 66450,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1036,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1036,7 тысяч тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 134 "Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 2 тамыздағы № 216 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2024 -2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 134 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -65414,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6056,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 59358,0 мың теңге;
2) шығындар – 66450,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1036,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1036,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.