О бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2025 – 2027 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 277
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2025- 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 26577,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1239,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25338,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26577,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 21580,0 тысяч тенге;
2026 год в сумме 21082,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 21304,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем трансфертов, выделенных из районного и областного бюджета, в том числе на:

Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 277 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26577,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25338,0 мың теңге;
2) шығындар – 26577,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 21580,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 21082,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 21304,0 мың теңге сомасында;
3. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық және облыстық бюджеттерден бөлінетін трансферттер көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

2025 год в сумме 3758,0 тысяч тенге;
2026 год в сумме 0,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2025 год отсутствует.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2024 года
№ 277
Бюджет Аралкольского сельского округа на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

2025 жылға 3758,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 0,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 0,0 мың теңге сомасында;
4. 2025 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 277 шешіміне
1- қосымша
Аралкөл ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1128,0
III. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
IV. Дефицит (Профицит) бюджета
0,0
V. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1128,0
ІІІ. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
IV. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
V. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0