О бюджете Аркинского сельского округа Камыстинского района на 2025 – 2027 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 278.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аркинского сельского округа Камыстинского района на 2025 - 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 101644,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14275,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 87369,1 тысяч тенге;
2) затраты – 101644,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23.04.2025 № 327 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Аркинского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 41793,0 тысячи тенге;
2026 год в сумме 42053,0 тысячи тенге;
2027 год в сумме 42386,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Аркинского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем трансфертов, выделенных из районного и областного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 38498,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданы Арқа ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 278 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Арқа ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101644,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14275,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 87369,1 мың теңге;
2) шығындар – 101644,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 23.04.2025 № 327 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Арқа ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 41793,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 42053,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 42386,0 мың теңге сомасында.
3. Қамысты ауданы Арқа ауылдық округінің бюджетінде аудандық және облыстық бюджеттерден бөлінетін трансферттер көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 38498,0 мың теңге сомасында;

2026 год в сумме 0,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2025 год отсутствует.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2024 года
№ 278
Бюджет Аркинского сельского округа на 2025 год

2026 жылға 0,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 0,0 мың теңге сомасында.
4. 2025 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 278 шешіміне
1-қосымша
Арқа ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті