О бюджете села Карабатыр Камыстинского района на 2025 - 2027 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 282.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2025 - 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34596,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3324,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31272,5 тысячи тенге;
2) затраты – 37819,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3223,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3223,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23.04.2025 № 331 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете села Карабатыр Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 26144,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 282 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34596,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31272,5 мың теңге;
2) шығындар – 37819,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3223,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3223,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 23.04.2025 № 331 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 26144,0 мың теңге сомасында;

2026 год в сумме 19347,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 19480,0 тысяч тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2025 год отсутствует.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2024 года
№ 282
Бюджет села Карабатыр на 2025 год

2026 жылға 19347,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 19480,0 мың теңге сомасында.
3. 2025 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихаттың төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 282 шешіміне
1- қосымша
Қарабатыр ауылының 2025 жылға арналған бюджеті