О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 106 "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 6 марта 2024 года № 118
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасуского районного маслихата "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 106 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 544,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 806,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 148,0 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 19 590,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40 826,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8282,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8282,2 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 201,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 223,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 24 978,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 574,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 373,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 373,5 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 307 668,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 628,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 "Қарасу ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 6 наурыздағы № 118 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың "Қарасу ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Айдарлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 544,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 148,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 590,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 826,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 282,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 282,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жалғысқан ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 201,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 978,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 574,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 373,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 373,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жамбыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 307 668,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 628,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;

поступлениям трансфертов – 283 040,0 тысяч тенге;
2) затраты – 321 960,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 292,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 292,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ильичевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 639,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 713,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 144 926,7 тысяч тенге;
2) затраты – 158 695,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5055,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5055,9 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Карамырзинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 304,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 326,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 131 978,0 тысячи тенге;
2) затраты – 143 103,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 799,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 799,5 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 313 491,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 76 674,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 373,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 358,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 283 040,0 мың теңге;
2) шығындар – 321 960,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 292,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 292,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ильичев ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153 639,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 713,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 144 926,7 мың теңге;
2) шығындар – 158 695,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5055,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5055,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарамырза ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 304,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 326,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 131 978,0 мың теңге;
2) шығындар – 143 103,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 799,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 799,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 313 491,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 76 674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 373,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 358,0 мың теңге;