О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 15 апреля 2024 года № 126
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 100 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 707 258,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 150 777,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 800,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 543 451,2 тысяча тенге;
2) затраты – 5 730 587,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 124,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 97 838,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 714,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 52 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 52 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 133 952,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 133 952,8 тысячи тенге.";
пункт 3 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 100 "Қарасу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 126 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 100 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 707 258,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 150 777,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 230,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 3 543 451,2 мың теңге;
2) шығындар – 5 730 587,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 124,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 97 838,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 714,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 52 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 52 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 133 952,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 133 952,8 мың теңге.";
3-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

110622,2
006
Оказание жилищной помощи
188,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38045,2
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2394,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40820,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
29175,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82876,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82876,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55862,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
351,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26663,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
524032,1
1
Жилищное хозяйство
6421,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6421,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6421,0
2
Коммунальное хозяйство
511188,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
311802,2
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
311802,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
199386,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1915,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
197471,0
3
Благоустройство населенных пунктов
6422,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6422,9
015
Освещение улиц в населенных пунктах
5874,1
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
548,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
691335,7
1
Деятельность в области культуры
223554,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

110622,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
188,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38045,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2394,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
40820,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
29175,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82876,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82876,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55862,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
351,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26663,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
524032,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6421,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6421,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
6421,0
2
Коммуналдық шаруашылық
511188,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
311802,2
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
311802,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
199386,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1915,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
197471,0
3
Елді-мекендерді көркейту
6422,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6422,9
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
5874,1
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
548,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
691335,7
1
Мәдениет саласындағы қызмет
223554,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі