О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 декабря 2024 года № 185
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 100 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 339 119,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 267 819,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 827,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 036 073,5 тысячи тенге;
2) затраты – 5 433 409,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 124,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 89 838,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 714,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 52 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 52 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 196 913,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 196 913,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 100 "Қарасу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 185 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 100 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 339 119,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 267 819,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 827,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 3 036 073,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 433 409,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 124,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 89 838,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 714,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 52 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 52 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 196 913,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 196 913,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

100219,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32252,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2569,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41420,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
23977,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
85501,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85501,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58625,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
212,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26663,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
569242,1
1
Жилищное хозяйство
115769,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
115769,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
30888,2
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
84881,3
2
Коммунальное хозяйство
447952,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
307372,2
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
307372,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
140580,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1902,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
138677,5
3
Благоустройство населенных пунктов
5520,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5520,1
015
Освещение улиц в населенных пунктах
4971,3
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
548,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
829565,9
1
Деятельность в области культуры
227900,8
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

100219,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32252,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2569,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41420,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
23977,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
85501,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85501,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58625,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
212,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
26663,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
569242,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
115769,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
115769,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
30888,2
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
84881,3
2
Коммуналдық шаруашылық
447952,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
307372,2
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
307372,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
140580,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1902,8
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
138677,5
3
Елді-мекендерді көркейту
5520,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5520,1
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
4971,3
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
548,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
829565,9
1
Мәдениет саласындағы қызмет
227900,8
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі