О признании утратившим силу решения акима Костанайского района от 27 декабря 2023 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба природного характера на территории Костанайского района"
Решение акима Костанайского района Костанайской области от 26 марта 2024 года № 3
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации Костанайского района от 11 марта 2024 года № 3 акима Костанайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Костанайского района от 27 декабря 2023 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба природного характера на территории Костанайского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б. Танжариков

Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Қостанай ауданының аумағында табиғи сипаттағы жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2024 жылғы 26 наурыздағы № 3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Қостанай ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 наурыздағы Қостанай ауданының төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою жөніндегі комиссиясының кезектен тыс отырысының № 3 хаттамасына сәйкес ШЕШТІ:
1. Қостанай ауданы әкімінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "Қостанай ауданының аумағында табиғи сипаттағы жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 5 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Танжариков