О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 126 "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 28 мая 2024 года № 182
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 126 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 1287748,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 526063,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 4368,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 35274,3 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 722042,5 тысячи тенге;
2) затраты - 1338614,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -50866,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 50866,3 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 380070,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 23959,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 82,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 356029,7 тысяч тенге;
2) затраты - 388144,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -8073,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8073,9 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 207266,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 20703,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 182 шешімі
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1287748,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 526063,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4368,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 35274,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 722042,5 мың теңге;
2) шығындар - 1338614,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -50866,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 50866,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айсары ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 380070,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 23959,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 82,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 356029,7 мың теңге;
2) шығындар - 388144,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8073,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8073,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Александров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 207266,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 20703,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;