О бюджете Дамдинского сельского округа Наурзумского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 января 2024 года № 78
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33097,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 673,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 32424,0 тысячи тенге;
2) затраты – 33097,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 78 шешімі
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Дәмді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33097,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 673,0 мың теңге;
трансферт түсімі бойынша – 32424,0 мың теңге;
2) шығындар – 33097,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Дамдинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 32424,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 3 января 2024 года
№ 78
Бюджет Дамдинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2024 жылға арналған Дәмді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 32424,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 3 қаңтардағы
№ 78 шешіміне
1-қосымша
Дәмді ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер