О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 января 2024 года № 79. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 175,8 тысяч тенге:
налоговые поступления –7 020,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 281 155,8 тысяч тенге;
2) затраты – 297 864,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9689,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –9689, тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9689,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 12.09.2024 № 136 (вводится в действие с 01.01.2024).

Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 79 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарамеңді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –288 175,8 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 7 020,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 281 155,8 мың теңге;
2) шығындар – 297 864,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -9689,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9689,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 9689,0 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 12.09.2024 № 136 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 94 825,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 03 января 2024 года
№ 79
Бюджет Карамендинского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 12.09.2024 № 136 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2024 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 94825,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 03 қаңтардағы
№ 79 шешіміне
1-қосымша
Қарамеңді ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 12.09.2024 № 136 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер