О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 03 января 2024 года № 83 "О бюджете села Шили Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16 октября 2024 года № 143
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Шили Наурзумского района на 2024-2026 годы" от 03 января 2024 года № 83 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Шили на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих обьемах:
1) доходы – 45441,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 439,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 45002,0 тысячи тенге;
2) затраты – 45745,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -304,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 304,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 03 қаңтардағы № 83 "Науырзым ауданы Шилі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 143 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Шилі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 03 қаңтардағы № 83 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімің 1-тармағы жаңа редакцияда жасылсын:
"1. Шилі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға мынадай көлемдерде бікітілсін:
1) кірістер – 45441,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 439,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 45002,0 мың теңге;
2) шығындар – 45745,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -304,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 304,0 мың теңге;