О внесении изменений в решение маслихата от 3 января 2024 года № 84 "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26 ноября 2024 года № 159
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 3 января 2024 года № 84 "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Шолаксай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 86203,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1490,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 84713,0 тысячи тенге;
2) затраты – 89203,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3000,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств - 3000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 84 "Науырзым ауданының Шолақсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 қарашадағы № 159 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 84 "Науырзым ауданы Шолақсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шолақсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 203,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 490,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 84 713,0 мың теңге;
2) шығындар – 89 203,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 3000,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының