О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 129 "О бюджете Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 26 апреля 2024 года № 172
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 129 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тагильского сельского округа Сарыкольского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 183 753,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 945,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 161 808,5 тысяч тенге;
2) затраты – 185 430,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 676,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 676,3 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 172 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жасылсын;
"1. Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183 753,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21 945,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 161 808,5 мың теңге;
2) шығындар – 185 430,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 676,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 676,3 мың теңге.