О бюджете Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 247.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 156 533,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 902,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 150 631,0 тысяч тенге;
2) затраты – 158 194,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1661,9 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 661,9 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 661,9 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 14.02.2025 № 279 (вводится в действие с 01.01.2025).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 247 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 156 533,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 902,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 150 631,0 мың теңге;
2) шығындар – 158 194,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 661,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 661,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 661,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 14.02.2025 № 279 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Веселоподольского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 32 617,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Веселоподольского сельского округа на 2025 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение 1
к решению маслихата

2. 2025 жылға арналған Веселоподол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 32 617,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Веселоподол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың