О бюджете Сорочинского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 252.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сорочинского сельского округа Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 219 703,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 651,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 195 052,0 тысячи тенге;
2) затраты – 232 347,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 644,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 644,2 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 644,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 14.02.2025 № 282 (вводится в действие с 01.01.2025).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 252 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 219 703,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 651,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 195 052,0 мың теңге;
2) шығындар – 232 347,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 644,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 644,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 644,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 14.02.2025 № 282 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Сорочинского сельского круга Сарыкольского района на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 24 596,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Сорочинского сельского круга Сарыкольского района на 2025 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение 1
к решению маслихата

2. 2025 жылға арналған Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 596,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қою көлемі көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың