О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 138
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 235 328,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 73 455,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 160 773,0 тысяч тенге;
2) затраты – 235 328,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете поселка Тобол предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 23 270,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 237 065,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 175,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 218 890,0 тысяч тенге;
2) затраты – 237 065,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 30 231,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 951,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 255,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 465,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 138 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес аудан мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тобыл кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235 328,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 73 455,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 160 773,0 мың теңге;
2) шығындар – 235 328,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 270,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Асенкритов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237 065,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 175,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 218 890,0 мың теңге;
2) шығындар – 237 065,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 30 231,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Белинский ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 951,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 255,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 465,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 35 231,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40 951,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете Белинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 25 231,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 262 823,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 222 363,0 тысяч тенге;
2) затраты – 262 823,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете Калининского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 4 473,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 074,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 920,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 154,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 074,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 16 982,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа Байшуақ на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

трансферттер түсімдері бойынша – 35 231,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 951,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
6. 2025 жылға арналған Белинский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 231,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Калинин ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 262 823,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 40 260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 222 363,0 мың теңге;
2) шығындар – 262 823,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
8. 2025 жылға арналған Калинин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 4 473,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Майский ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 074,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 920,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 23 154,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 074,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
10. 2025 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 982,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Байшуақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

16. Учесть, что в бюджете Павловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 25 268,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 490 254,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 89 776,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 256,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 365,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 396 857,0 тысяч тенге;
2) затраты – 490 254,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

16. 2025 жылға арналған Павлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 268,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Әйет ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 490 254,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 89 776,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 256,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 365,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 396 857,0 мың теңге;
2) шығындар – 490 254,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 24 755,0 тысяч тенге.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Д. Мартин
Приложение 1
к решению маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
18. 2025 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 755,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының төрағасы Д. Мартин
Мәслихаттың