Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 113/12 "2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 197/22 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 113/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191438 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Атамекен кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 580 738 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 620 мың теңге;
трансферттер түсімі – 545 330 мың теңге;
2) шығындар – 588 025 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 287 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 287 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 573 442 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 306 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86 мың теңге;
трансферттер түсімі – 531 401 мың теңге;
2) шығындар – 577 647 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 205 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 205 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 574 771 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 669 мың теңге;
трансферттер түсімі – 541 615 мың теңге;
2) шығындар – 575 867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 113/12 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2024 – 2026 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 29 ноября 2024 года № 197/22
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2024 – 2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 113/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191438) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атамекен на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 580 738 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 788 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 545 330 тысяч тенге;
2) затраты – 588 025 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 287 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 573 442 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 649 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 306 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 86 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 531 401 тысяча тенге;
2) затраты – 577 647 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 205 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 205 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 574 771 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 669 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 541 615 тысяч тенге;
2) затраты – 575 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 096 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 096 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 314 917 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 57 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 259 мың теңге;
трансферттер түсімі – 300 307 мың теңге;
2) шығындар – 317 187 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 270 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 270 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 250 993 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 394 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсімі – 244 284 мың теңге;
2) шығындар – 251 508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 515 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 515 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 096 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 096 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 314 917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 57 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 259 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 300 307 тысяч тенге;
2) затраты – 317 187 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 270 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 270 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –250 993 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 394 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 244 284 тысяч тенге;
2) затраты – 251 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 515 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 515 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.