О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 104/11 "О Павлодарском городском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 18 декабря 2024 года № 207/23
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2024 – 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 104/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191126) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 173 468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 215 953 587 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 562 910 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 862 948 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 794 023 тысяч тенге;
2) затраты – 245 831 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 786 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – 3 786 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 488 844 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 488 844 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 142 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 142 789 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из вышестоящего бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 2 118 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
157 220 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Атамекен, сел Павлодарское, Мойылды и Жетекши;
342 481 тысяча тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Мойылды, Жетекши и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
18 007 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых организаций физической культуры и спорта села Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;

Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 104/11 "2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 207/23 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 104/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191126 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 173 468 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 215 953 587 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 562 910 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 862 948 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 794 023 мың теңге;
2) шығындар – 245 831 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3 786 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 786 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 488 844 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 488 844 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 142 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 142 789 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін 2 118 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Атамекен кентінің, Павлодар, Мойылды және Жетекші ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 157 220 мың теңге:
Мойылды, Жетекші және Павлодар ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 342 481 мың теңге;
Жетекші ауылы, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі жаңадан іске қосылатын дене шынықтыру және спорт ұйымдарын ұстауға – 18 007 мың теңге;

149 705 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел Мойылды, Жетекши и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
63 150 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Мойылды, Жетекши и поселка Атамекен;
28 028 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
46 380 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов сел Павлодарское, Мойылды, Жетекши и Кенжекольского сельского округа;
18 979 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов села Павлодарское;
50 904 тысяч тенге – на содержание государственного органа сел Павлодарское, Жетекши, Мойылды, Кенжекольского сельского округа и поселка Атамекен;
18 755 тысяч тенге – на содержание объектов культуры поселка Атамекен и села Мойылды;
2 939 тысяч тенге – на содержание мест захоронений поселка Атамекен;
1 879 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда поселка Атамекен;
404 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию автомобильных дорого поселка Атамекен.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить на 2024 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 978 668 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.

Мойылды, Жетекші және Павлодар ауылдары, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға – 149 705 мың теңге;
Мойылды, Жетекші ауылдары және Атамекен кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 63 150 мың теңге;
Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округінің ведомствоға бағынысты дене шынықтыру және спорт ұйымдарының күрделі шығыстарына – 28 028 мың теңге;
Павлодар, Мойылды, Жетекші ауылдары және Кенжекөл ауылдық округі мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына – 46 380 мың теңге;
Павлодар ауылы елді мекендерінің санитариялық тазалығын қамтамасыз етуге – 18 979 мың теңге;
Павлодар, Жетекши, Мойылды ауылдары, Кенжекөл ауылдық округі және Атамекен кентінің мемлекеттік органын ұстауға – 50 904 мың теңге;
Атамекен кентінің және Мойылды ауылының мәдени нысаналарын ұстауға – 18 755 мың теңге;
Атамекен кентінің жерлеу орындарын күтіп – ұстауға – 2 939 мың теңге;
Атамекен кентінің мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға – 1 879 мың теңге;
Атамекен кентінің автомобиль жолдарын салуға және реконструкциялауға – 404 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Павлодар қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 2024 жылға 978 668 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.