О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2025 – 2027 годы
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 218/25
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Атамекен на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 003 671 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 394 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 561 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 961 716 тысяч тенге;
2) затраты – 1 003 671 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 479 003 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49 178 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 429 496 тысяч тенге;
2) затраты – 479 003 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 416 324 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 812 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 383 512 тысяч тенге;
2) затраты – 416 324 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

2025 – 2027 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 218/25 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4 - тармағына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Атамекен кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 003 671 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 394 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 561 мың теңге;
трансферттер түсімі – 961 716 мың теңге;
2) шығындар – 1 003 671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 479 003 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49 178 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 329 мың теңге;
трансферттер түсімі – 429 496 мың теңге;
2) шығындар – 479 003 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
3. 2025 – 2027 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 416 324 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 812 мың теңге;
трансферттер түсімі – 383 512 мың теңге;
2) шығындар – 416 324 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
4. 2025 – 2027 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 493 034 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 476 756 тысяч тенге;
2) затраты – 493 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 269 528 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 786 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 334 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 262 408 тысяч тенге;
2) затраты – 269 528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
6. Учесть в бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2025 год объем субвенции, передаваемой из Павлодарского городского бюджета в общей сумме 1 385 771 тысяча тенге:
поселок Атамекен – 335 068 тысяч тенге;

1) кірістер – 493 034 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
трансферттер түсімі – 476 756 мың теңге;
2) шығындар – 493 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
5. 2025 – 2027 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 269 528 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 786 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 334 мың теңге;
трансферттер түсімі – 262 408 мың теңге;
2) шығындар – 269 528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
6. Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2025 жылға арналған бюджетінде Павлодар қалалық бюджетінен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 1 385 771 мың теңге сомасында ескерілсін:
Атамекен кенті – 335 068 мың теңге;

Кенжекольский сельский округ – 357 446 тысяч тенге;
село Павлодарское – 325 204 тысяч тенге;
село Жетекши – 203 596 тысяч тенге;
село Мойылды – 164 457 тысяч тенге.
7. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Павлодара, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Кенжекөл ауылдық округі – 357 446 мың теңге;
Павлодар ауылы – 325 204 мың теңге;
Жетекші ауылы – 203 596 мың теңге;
Мойылды ауылы – 164 457 мың теңге.
7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Павлодар қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.